Ürünler

Hakkımızda

 

ŞIHO GIDA KURUYEMİŞ VE TARIM ÜRÜNLERİ LTD. ŞTİ.

Firma Profili

  Yarım asırdan bu yana Antep Fıstığı sektöründe faaliyet göstermekte olan firmamız, 2003 yılında Şıho Gıda Kuruyemiş ve Tarım Ürünleri Tic. Ltd. Şti. olarak Kurumsallaşmasını tamamlamıştır. Firmamız, Antep fıstığı gibi sadece belirli bölgelerde yetişen, formu, rengi ve lezzeti ile çok özel bir ürünü işleyerek gıda sektörüne sunmanın öneminin bilincindedir. Artan talebi karşılamak ve üretim portföyünü çeşitlendirmek amacı ile gerçekleştirdiği yatırımı tamamlayarak 2012 yılından itibaren yeni tesisinde faaliyet göstermeye başlayan Şıho Gıda, kalitede sürekliliği sağlamak için son teknolojiye sahip modern sistemleri kullanmaktadır. 
  Firmamız kuruyemiş sektörüne yönelik kavrulmuş, tuzlu Antep fıstığı, tatlı, pasta ve çikolata sektörlerine yönelik olarak da iç antep fıstığı çeşitlerini çeşitli formlarda, farklı ambalaj seçenekleri ile sunmaktadır. ISO 9001:2008 Kalite Yönetim Sistemi ve ISO 22000:2005 Gıda Güvenliği Yönetim Sistemini kurarak belgelendiren Şıho Gıda, bu sayede ulaştığı yüksek ürün kalitesinin sürekliliğini sağlamış, ayrıca tedarikçileri ve çalışanları ile işbirliği yaparak müşteri memnuniyetini maksimum seviyeye çıkarmıştır. Üretimin tüm aşamalarında düzenli kalite kontrollerin gerçekleştirildiği, sürekli gelişme ilkesi ile ürün çeşitliliğini zenginleştirmeye yönelik projelerin uygulandığı firmamız sektöründe dünya markası olma hedefi ile proje ve çalışmalarını aralıksız sürdürmektedir.


  Misyonumuz; Tüm Paydaşların Katkılarıyla sürekli olarak kendini geliştiren, uluslararası standartlara uygun, kaliteli ürünleri ile müşteri memnuniyetini sürekli kılan, AR-GE projeleri ve kurumsallaşma çalışmaları sonucunda kalıcı ve güçlü bir firma olmaktır.

Yardım mı gerekli
Şıho Gıda Kuruyemiş ve Tarım Ürünleri Tic. Ltd. Şti.
Merhaba, siparişleriniz hakkında yardıma ihtiyacınız varsa bize yazın
Birkaç dakika içinde dönüş yapalım